Opinie Klientów

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Możliwe, że Twój wpis będzie widoczny w księdze gości tylko po jego sprawdzeniu.
Zastrzegamy sobie prawo do edytowania, usuwania lub nie publikowania wpisów.
13 wpisów.
Jakub z Opoczno napisał/a 4 grudnia 2020 o 18:32:
Profesjonalizm w każdym calu i na każdym kroku ,poczynając od doboru instalacji o odpowiedniej mocy względem zużycia w naszym gospodarstwie domowym ,poprzez odpowiednie i fachowe wykonanie całej instalacji . Jezeli ktoś jest zainteresowany fotowoltaika i chciałby założyć taką instalację u siebie ,to wybór może być tylko jeden-FotoWat!!! Gorąco polecam
Agata z Kozenin napisał/a 1 grudnia 2020 o 14:33:
Firma FotoWat godna polecenia przede wszystkim za -dotrzymanie terminu -profesjonalny montaż -solidne i czyste wykonanie -dobry kontakt z właścicielem -przystępna cena -pomoc przy załatwieniu formalności GORĄCO POLECAM!!!!!!
Mirosław z Rybie napisał/a 7 września 2020 o 16:46:
realizacja na trzech posesjach w ciągu dwóch tygodni, czysto, uczciwie i solidnie. Jakość wykonania i fachowość, oraz wiedza Pana Łukasza i jego Pracowników w skali od 1 do 10; na 10, polecam, przez duże "P" najwyższa jakość wykonania i kontaktu przed realizacją, w trakcie i po realizacji
Joanna z Koszalin napisał/a 29 sierpnia 2020 o 20:53:
Firma godna polecenia! Profesjonalny szybki montaż, dokładne wykonanie, przystępna cena! Gorąco polecam!
Dagmara z Opoczno napisał/a 24 sierpnia 2020 o 23:25:
Instalacja wykonana profesjonalnie. Nie jest to usługa ekspresowa ale przecież nie jest to fast food, to jest inwestycja na 25lat, ma być zrobione solidnie i dokładnie. Bardzo szybko załatwione formalności z PGE. Pan Łukasz od początku do samego końca opiekował się instalacją i dokumentami. Posiada kompletną wiedzę na temat instalacji a także osprzętu który sprzedaje. Kontakt z nim jak i z firmą szybki i bezproblemowy. Jak najbardziej polecam firmę i samego przedstawiciela.
Anna z Opoczno napisał/a 23 sierpnia 2020 o 17:46:
Założlyliśmy panele u nas na domu. Dostaliśmy teraz nasze pierwsze rozliczenie roczne i to niebo a ziemia. Jak tak dalej będzie to tak jak mówił doradca instalacja zwróci się gdzieś w 6 lat, a później to już tylko zysk. Instalacja wykonana profesjonalnie, bardzo dobry kontakt najpierw z konsultantką p. Ewą potem z instalatorem ustalając szczegóły. Po zamontowaniu nadal dobry kontakt w razie jakichkolwiek pytań czy problemów dzwonię i zawsze otrzymuję pomoc. Polecam.
Kamil z Opoczno napisał/a 13 maja 2020 o 07:53:
Szybka i profesjonalna realizacja firma godna polecenia dobry kontakt nawet po wykonaniu realizacji polecam 100%!!!
Ewa z Opoczno napisał/a 1 kwietnia 2020 o 19:31:
Firma Foto Wat jest godną polecenia. Profesjonalne doradztwo wycena i montaż. Umowa zrealizowana zgodnie z ustalonym terminem. Dobra cena naprawdę polecam.
Kazimierz z Komorów napisał/a 8 marca 2020 o 13:15:
Instalacja 9kw wykonana szybko i fachowo.Firma godna polecenia
Bukowscy z Tomaszów Mazowiecki napisał/a 10 lutego 2020 o 14:03:
mistrz fotowoltaiki ! Polecam ! Człowiek który nie potrzebuje przedstawiciela handlowego,bowiem jego rzetelna praca jest najlepszą reklamą firmy którą tworzy. Instalacja 4.95kw balastowa na dachu płaskim zrealizowana w Tomaszowie Mazowieckim w 13 dni od podpisania umowy. Już od pierwszej rozmowy żadne z pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Pracowitość i zaangażowanie wzmocniły efekt odczucia że powierzyło się instalację w dobre ręce. Wszelkie zapewnienia o dobrze wykonanej pracy się potwierdziły. Punktualność dotycząca terminu realizacji i dokładność w wykonaniu całości jedynie potwierdziły we mnie chęć wystawienia jak najlepszej opinii. Pan Łukasz nie szczędzi na materiale kosztem klienta, zwłaszcza jeśli chodzi o wykonanie prawidłowego uziemienia. Od strony elektrycznej (zabezpieczenia AC/DC i nie tylko) również wszystko zostało odpowiednio przygotowane. Kwota instalacji jaką nam zaproponował była tak realna i przekonująca że na pierwsze wrażenie to właśnie skłoniło do wybrania firmy Fotowat. Kwestie formalne przygotowania dokumentacji do elektrowni zostały również przygotowane przez firmę i zgłoszone.
Radosław z Opoczno napisał/a 24 stycznia 2020 o 07:16:
Firma godna polecenie-szybki montaż, fachowa rada, wszystko na tak. POLECAM GORĄCO USŁUGI TEJ FIRMY.
Urszula S z Wrocław napisał/a 28 grudnia 2019 o 20:33:
Firma godna polecenia w 100%. Pełny profesjonalizm, fachowość i rzetelność. Dobra cena. Bardzo dobry kontakt i fachowe doradztwo. Umowa zrealizowana zgodnie z ustaleniami, terminowo i solidnie. Gorąco polecam.
Elżbieta i Zbigniew napisał/a 17 grudnia 2019 o 20:43:
Instalację fotowoltaiczną na dachu mojego budynku mieszkalnego o mocy 9,7 kW firma FotoWat FOTOWOLTAIKA wykonała w miesiącu sierpniu br. Cały proces od obliczenia właściwej mocy elektrowni po przekazanie instalacji do eksploatacji oraz załatwienie formalności z zakładem ENERGETYCZNYM przebiegał bardzo sprawnie i terminowo, bardzo miła obsługa. Instalacja została zamontowana profesjonalnie i estetycznie, pracuje BARDZO dobrze i efektywnie.Począwszy od rozmów i ustalania jaką moc i jaki sprzęt potrzebuję poprzez pomiary, montaż instalacji wraz z potrzebnymi zabezpieczeniami (w tym uziemienie) i konfigurację sprzętu. Pełen profesjonalizm. Nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi. Po montażu wsparcie. Usługi firmy FotoWat FOTOWOLTAIKA SZCZERZE I Z PRZEKONANIEM polecam wszystkim, którzy pragną pozbyć się rachunków za coraz to droższy prąd. Elżbieta i Zbigniew 08.12.2019r.